Tenuta Friggiali Brunello di Montalcino 75 cl

ELDERS Regular Price 25.99 23.99
Bezorging mogelijk vanaf 6 flessen (in de mix)
Voeg toe aan verlanglijst

Laagste prijspeil van NL

Land Italië
Streek Toscane
Druif Sangiovese
Smaakprofiel Stevig rood
Alcoholpercentage 14%
Smaak robuust met tonen van kers en cederhout met een lange afdronk.
Lekker bij vleesgerechten, wild, oude kazen.
Tenuta Friggiali Brunello di Montalcino is een stevige rode wijn gemaakt van de Sangiovese druif. Deze Toscaanse wijn is rijk van smaak waardoor het een goede partner is voor vlees, wild en oude kazen. De eerste slok smaakt gelijk naar meer met aroma's van rood fruit, aardse tonen en tabak. Deze Italiaanse topper heeft een lange afdronk en zal bij menig liefhebber in de smaak vallen.

Tenuta Friggiali Brunello di Montalcino

De Tenuta Friggiali Brunello di Montalcino is een rode wijn die uit het bekende Toscane gebied komt in Italië. In Montalcino, midden in Toscane, liggen de wijngaarden van de familie Centolani. Op deze 450 meter hoge gaarden worden uitsluitend Sangiovese geteeld. De wijn vanuit het hart van Toscane combineert rijke tradities en nieuwe moderne technieken, zo creëert het veelzijdige wijnhuis betrouwbare, iconische wijnen zonder poespas.


Tenuta Friggiali Brunello di Montalcino 75 cl

Geproefd door Harold Hamersma op 12 maart 2025


Kleur 

Donkerrood

Geur

Zwarte thee, teer en warme kruiden

Smaak 

Stevige tonen met een aardse en lange afdronk

Goed te combineren met 

Perfect bij roodvleesgerechten, wild, lasagne en oude kazen


PROEF DE DESKUNDIGHEID VAN HAMERSMA!

Tenuta Friggiali heeft met de Brunello di Montalcino een topper van een wijn op de markt gezet. Door de balans in smaken van donker fruit, aardse tonen en tabak samen met de lange afdronk is de wijn geliefd. Met de verfijnde smaken van de Sangiovese druif geeft dit in de wijn een stevige en robuust smaakpalet. Echt een aanrader voor zowel de beginnende als de ervaren wijnliefhebber!


De Grote Hamersma

GETIPT DOOR DE GROTE HAMERSMA!

Harold Hamersma, een autoriteit in de wereld van wijn, staat bekend om zijn gepassioneerde expertise. Als wijncriticus en auteur heeft hij talloze wijnen beoordeeld en zijn kennis gedeeld in boeken en publicaties. Zijn waarderingen en adviezen zijn een leidraad voor wijnliefhebbers wereldwijd.

Meer informatie
Soort Rood
Merk Tenuta Friggiali
Smaakprofiel Stevig rood
Druif Sangiovese
Alle reviews

Schrijf de eerste review over dit product

Alle reviews

Schrijf de eerste review over dit product

Andere producten die mogelijk iets voor jou zijn!

  1. ELDERS Regular Price 8.29 6.99
  2. I Am Rose 75 cl
    Waardering:
    100 % of 100
    5.29
  3. ELDERS Regular Price 8.99 Special Price 6.99 Prijsster
  4. Simply O Rood 75 cl
    Waardering:
    96 % of 100
    ELDERS Regular Price 4.59 Special Price 3.99 Prijsster
  5. ELDERS Regular Price 7.99 6.99
  6. ELDERS Regular Price 6.99 6.49
Extra online acties!