Persbericht
Alphen aan den Rijn, 22 juli 2026
Dirck3 opent tweede discountslijterij in Almere naast Dirk
Almere-Haven liep vandaag uit naar winkelcentrum De Brink voor de langverwachte opening van de nieuwe vestiging van discountslijterij Dirck3 en supermarkt Dirk. Met deze opening beschikt Almere nu over een tweede Dirck3 slijterij, waar klanten terechtkunnen voor een zeer uitgebreid assortiment dranken tegen scherpe discountprijzen.
Slijterijmanager Thomas opende de nieuwe winkel onder luid applaus:
“Klanten vinden in deze ruime slijterij van meer dan 200m2 een bijzonder breed assortiment dranken. Van A-merken en onze eigen merken sterke drank tot wijnen, pilseners, speciaalbier, alcoholvrije dranken, frisdranken, water, energydrinks, kanskoopjes en natuurlijk de populaire drankjes zoals shotjes en hard seltzers. Ook voor de mooiste en voordelige cadeaus ben je bij ons aan het juiste adres en we pakken het graag feestelijk voor je in. Bij Dirck3 vind je alle dranken onder één dak, altijd voor een lage prijs. Bovendien beschikken we hier over een ruime parkeergelegenheid. Ik ben ontzettend trots dat we nu ook in Almere-Haven gevestigd zijn. Samen met mijn team kijken we ernaar uit om onze nieuwe klanten te verwelkomen en hen te voorzien van goed en eerlijk advies."
Feestelijke openingsacties
De opening wordt groots gevierd met wekenlang extra scherpe feestaanbiedingen. Deze feestprijzen zijn niet alleen geldig in de nieuwe vestiging in Almere-Haven, maar ook in de andere Dirck3 winkel in Almere. Zo profiteert heel Almere mee van de openingsacties. Binnenkort is er opnieuw reden voor een feestje, want dan opent Dirck3 nog een nieuwe vestiging van de succesformule. Daarmee groeit de keten naar 43 discountslijterijen in Nederland.
Naast de fysieke winkels beschikt Dirck3 over een succesvolle webshop met hetzelfde scherpe prijsniveau. Bestellingen worden door heel Nederland bezorgd en zonder bezorgkosten.
