Dimple Golden Selection Whisky 70 cl

Waardering:
95 % of 100
26.49
Bezorging mogelijk vanaf 6 flessen (in de mix)
Voeg toe aan verlanglijst

Géén bezorgkosten in héél Nederland!

Laagste prijspeil van NL

Land Schotland
Smaakprofiel Fruitig en elegant
Alcoholpercentage 40%
Smaak unieke smaak vol nuances van mango, mokka en noten.

Max. 6 flessen per klant, op=op! Niet voor wederverkopers


Dimple gold Whisky is gemaakt van hoogstaande graan en malt whisky's en staat garant voor een geweldige kwaliteit. Zeer speciale Dimple met uitgeballanceerde smaken van mango, mokka en noten. De rijke afdronk die lang in de mond blijft hangen geeft een warm en prettig gevoel. Naast de uitmuntende uitstraling is de smaak ook zeer speciaal en erg fris. 

Dimple Golden Selection Whisky 70 cl

Dimple is een van de oudste namen in de Schotse whisky. De familie Haig stookte al generaties lang whisky in de Lowlands toen in 1893 de eerste fles Dimple op de markt kwam, als antwoord op de groeiende vraag naar blended Scotch. Die driekantige fles met de ingedeukte zijkanten is sindsdien het visitekaartje van het merk. Je kent hem misschien ook uit Breaking Bad: Dimple was de favoriete whisky van Walter White. De Golden Selection is een zachte, goed gebalanceerde blend. Hij is rond en zoet, maar nooit zwaar. Daardoor is het een fijne whisky om puur van te genieten.

 

Dimple Golden Selection Whisky 70 cl

Het smaakprofiel van Dimple Golden Selection Whisky


Geur 

Rijpe peer, vanille en zachte karamel

Smaak 

Zoet en soepel met karamel en vanille, gevolgd door kaneel, nootmuskaat en wat eikenhout

Afdronk 

Zacht en warm, met heel lichte rook op de achtergrond



Zo drink je Dimple het lekkerst

Schenk hem in een tumbler of tulpglas en laat hem een minuutje staan voordat je proeft. Zo krijgen de geur en smaak de tijd om zich te ontwikkelen. Puur komt de zoete karamel het best tot zijn recht. Met een paar druppels water wordt hij nog zachter en komt de peer meer naar voren. Drink je hem liever koud, kies dan voor één groot ijsblok in plaats van een handvol kleine blokjes, zodat je whisky niet te snel verwatert.


Ook lekker als highball

Zin in iets frissers? Vul een hoog glas met ijs, schenk er 50 ml Dimple over en vul aan met ginger ale of bruiswater. Roer één keer door en maak het af met een schijfje sinaasappel. De specerijen in de whisky passen goed bij de pit van ginger ale, terwijl bruiswater de zachte, zoete kant van de blend laat spreken.

Dimple Golden Selection bestellen bij Dirck3

Zoek je een Schotse blend met een lange geschiedenis en een fles die opvalt in de kast? Dan is Dimple Golden Selection een mooie keuze, voor jezelf of als cadeau. Bij Dirck3 bestel je hem eenvoudig online en als je vóór 20:00 uur bestelt, heb je hem morgen al in huis. Benieuwd naar meer? Bekijk dan onze andere blended whisky's of ons complete whisky-assortiment.

Meer informatie
Soort Blend
Merk Dimple
Smaakprofiel Fruitig en elegant
Alle reviews
4.8
Waardering:
95 % of 100

Deel je mening

Alle reviews

4.8
Waardering:
95 % of 100

Andere producten die mogelijk iets voor jou zijn!

Extra online acties!